Katalóg Szamos Kölyök

 

Prvoradým cieľom spoločnosti Szamos Kft. je výroba vysokokvalitných topánok, ktoré podporujú správny vývoj pohybového aparátu dieťaťa. Pri výrobe detskej obuvi sa používajú výlučne vysokokvalitné prírodzené materiály, pravá koža a lepidlá bez organických rozpúštadiel. Výroba sa uskutočňuje s využitím špičkovej technológie. Výrobný proces sa neustanovične kontroluje s cieľom udržania a zlepšenia kvality.

 

Od roku 2008 sa rozšírila výroba detskej obuvi. Okrem klasickej detskej obuvi sa vyrába aj supinovaná detská obuv, ktorá prispeje k zdravému vývoju detských nožičiek a pomáha predchádzať deformácii či nesprávnemu vývoju chodidiel. Výroba supinovanej detskej obuvi tvorí v dnešnej dobe značnú časť produkcie spoločnosti.

 

Detská obuv sa vyrába zo 100%-nej pravej kože. Spoločnosť ponúka širokú škálu obuvi: papuče, sandále, balerinky, vodeodolné TEX bakanče, prechodnú obuv a čižmy. Obuv s klasickou podrážkou sa vyrába od veľkosti 19 po 40, obuv so supinovanou podrážkou sa vyrába od veľkosti 19 do 35.

 

V roku 2014 sa začala výroba topánočiek „prvé kroky“ pre tých najmenších. Tieto topánočky sa vyrábajú od  veľkosti 17 až po 24.

 

Farebná škála, ozdoby a príslušenstvá topánok sa plne prispôsobujú požiadavkam detí. Mnohé modely sú vytvorené s vyvýšenou špičkou, ktorá predlžuje životnosť topánok.

 

 

Katalóg detských topánok Szamos Kölyök na sezónu jeseň/zima 2016 - vybrané druhy čoskoro dostupné aj v našom webshope!

V prípade záujmu o topánky, ktoré nie sú dostupné v našom webshope nás neváhajte kontaktovať!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detské topánky Szamos Kölyök - kolekcia "prvé kroky"

 

 

 

Detské topánky Szamos Kölyök - so supinovanou podrážkou

 

Supinovaná detská obuv Szamos Kölyök výrazným spôsobom prispeje ku zdravému vývoju detských chodidiel. Vnútorná konštrukcia obuvi je špeciálne vyvinutá tak, aby predchádzala deformácii chodidiel. Unikátne vnútorné tvarovanie aktívne zabraňuje vybočeniu chodidla dovnútra, čím podporuje správne držanie tela. 

Špeciálne vytvorenú supinovanú obuv Szamos Kölyök žiadne ortopedické vložky nenahradzujú! Supinovaná detská obuv Szamos Kölyök je certifikovaná v Maďarsku a vyrobená v súlade s odporúčaniami ortopédov.

Detská obuv Szamos Kölyök je vyrobená výlučne z vysokokvalitných materiálov, ktoré sú pravidelne kontrolované v akreditovanom skúšobnom laboratóriu. Pri výrobe zvršku a stielky obuvi sú použité len vodou riediteľné lepidlá, teda lepidlá bez obsahu organických rozpúšťadiel.

 

Charakteristickými znakmi supinovanej detskej obuvi Szamos Kölyök sú:

  • vysoká, pevná a uzatvorená pätová časť obuvi, ktorá zabezpečuje stabilitu členkov,
  • vystuženie na vnútornej strane päty a chodidla (supinované) a nad ním polstrovanie, ktoré pohodlne podopiera členok, zabraňuje vybočeniu chodidla dovnútra a podporuje tak správne držanie tela,
  • vnútorná časť  päty obuvi je o 4,5mm vyššie ako vonkajšia, vďaka čomu sa uvoľňuje napätie vo väzivách členku a dochádza tým k zmierneniu až zániku prípadnej bolesti,
  • široká, pružná a odľahčená gumená podrážka, ktorá umožňuje pohodlnú chôdzu, pričom posilňuje svalstvo nôh,
  • horná časť topánok a stielka sú vyrobené z pravej kože, čím zabezpečujú vetranie nohy a maximálne pohodlie,
  • široké a vyvýšené špičky topánok pre voľný pohyb prstov a pohodlnú schôdzu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nájdete nás aj na:  Facebook Modrý koník