Spoločnosť Szamos Kft. dostala ďalšie významné ocenenie!

 

Spoločnosť Szamos Kft. získala významné ocenenie kvality topánok!

 

Konateľ spoločnosti Szamos Kft., pán János Juhász, prebral začiatkom septembra v Parlamente v Budapešti ocenenie Hungarian Quality Product Award®Toto ocenenie dostala spoločnosť Szamos Kft. ako uznanie Maďarskej republiky za vysokú kvalitu supinovaných topánok, ktoré spoločnosť vyrába.

 

 

 

Čo je vlastne Hungarian Quality Product Award®?

 

Ocenenie Hungarian Quality Product Award® sa vydalo od založenia už 18.-krát. Od začiatku sa kladie dôraz na to, aby toto ocenenie dostali také spoločnosti, ktoré sú innovatívne, vyrábajú vysokokvalitné výrobky alebo poskytujú vysokokvalitné služby, svoju činnosť vykonávajú s vysokou pridanou hodnotou a so zreteľom na ochranu životného prostredia. V roku 2015 toto ocenenie prebralo 54 spoločností, ktoré svojou činnosťou výrazným spôsobom prispejú k napredovaniu maďarskej ekonomiky.
 

Cieľom ocenenia Hungarian Quality Product Award® je uznanie vysokej kvality výrobkov a služieb, ktoré sa uchádzajú o toto ocenenie, podporovanie ich konkurencieschopnosti na medzinárodných trhoch a podpora ich ďalšieho vývoja, ako aj poskytovanie pomoci spotrebiteľom pri výbere kvalitných výrobkov a služieb.

 

 

V krátkosti o supinovaných topánkach

 

Supinovaná detská obuv Szamos Kölyök výrazným spôsobom prispeje ku zdravému vývoju detských chodidiel. Vnútorná konštrukcia obuvi je špeciálne vyvinutá tak, aby predchádzala deformácii chodidiel. Unikátne vnútorné tvarovanie aktívne zabraňuje vybočeniu chodidla dovnútra, čím podporuje správne držanie tela. Špeciálne vytvorenú supinovanú obuv Szamos Kölyök žiadne ortopedické vložky nenahradzujú! Supinovaná detská obuv Szamos Kölyök je certifikovaná v Maďarsku a vyrobená v súlade s odporúčaniami ortopédov. 

Podrobnejšie informácie o supinovaných topánkach nájdete tu: http://www.babyonboard.sk/zaujimavosti/o-supinovanych-topankach

 

 

Vybrané modely supinovaných detských topánok, ktoré získali ocenenie Hungarian Quality Product Award®

 

 

 

Nájdete nás aj na:  Facebook Modrý koník