Topánky Szamos Kölyök

V krátkosti o spoločnosti Szamos Kft.

 

www.szamoskft.hu

 

Spoločnosť Szamos Kft. bola založená v roku 1990 v mestečku Csenger v západnej časti Maďarskej republiky. V súčasnosti má spoločnosť viac ako 500 zamestnancov, s čím je najväčším zamestnávateľom danej oblasti. Od roku 1992 sa vyrábajú v závode Szamos Kft. aj topánky svetoznámej značky Josef Seibel (www.josef-seibel.com). Ročná produkcia topánok v súčasnosti presiahne 800 000 párov.

 

V roku 2007 sa začala výroba vlastnej kolekcie topánok so značkou „Szamos Kölyök“.  V rámci danej kolekcie sa vyrábajú topánky od veľkosti 17 až po veľkosť 40. Prvoradým cieľom spoločnosti je výroba vysokokvalitných topánok, ktoré podporujú správny vývoj pohybového aparátu dieťaťa. Pri výrobe detskej obuvi sa používajú výlučne vysokokvalitné prírodzené materiály, pravá koža a lepidlá bez organických rozpúštadiel. Výroba sa uskutočňuje s využitím špičkovej technológie. Výrobný proces sa neustanovične kontroluje s cieľom udržania a zlepšenia kvality. Od roku 2008 sa rozšírila výroba detskej obuvi. Okrem klasickej detskej obuvi sa vyrába aj supinovaná detská obuv, ktorá prispeje k zdravému vývoju detských nožičiek a pomáha predchádzať deformácii či nesprávnemu vývoju chodidiel. Výroba supinovanej detskej obuvi tvorí v dnešnej dobe značnú časť produkcie spoločnosti. Detská obuv sa vyrába zo 100%-nej pravej kože. Spoločnosť ponúka širokú škálu obuvi: papuče, sandále, balerinky, vodeodolné TEX bakanče, prechodnú obuv a čižmy. Obuv s klasickou podrážkou sa vyrába od veľkosti 19 po 40, obuv so supinovanou podrážkou sa vyrába od veľkosti 19 do 35. V roku 2014 sa začala výroba topánočiek „prvé kroky“ pre tých najmenších. Tieto topánočky sa vyrábajú od  veľkosti 17 až po 24. Farebná škála, ozdoby a príslušenstvá topánok sa plne prispôsobujú požiadavkam detí. Mnohé modely sú vytvorené s vyvýšenou špičkou, ktorá predlžuje životnosť topánok. Podobne ako aj ostatní výrobcovia topánok, aj spoločnosť Szamos Kft. rozlišuje dva sezóny, jar-leto (výroba sa uskutočňuje od septembra do februára) a jeseň-zima (výroba sa uskutočňuje od marca do augusta).

 

Spoločnosť Szamos Kft. predáva svoje výrobky výlučne cez maloobchodný systém. Jednotlivci môžu nakúpiť topánky Szamos Kölyök len cez príslušných maloobchodných partnerov. V rámci Slovenskej republiky sú dostupné tieto topánky cez webshop www.babyonboard.sk.

 

 

Detské topánky Szamos Kölyök dostupné vo webshope www.babyonboard.sk

 

Detské topánky Szamos Kölyök sú dostupné na Slovensku cez webshop www.babyonboard.sk. Ponúkame Vám topánočky s klasickou podrážkou, topánočky so supinovanou podrážkou a topánočky na prvé kroky. Mnohé modely máme skladom, avšak dá sa u nás objednať aj zo skladu výrobcu. 

 

 

Recenzie topánok Szamos Kölyök

 

„Kvalita týchto detských topánok je vyníkajúca, skoro žiadne reklamácie zo strany zákazníkov.“

„Od iných výrobcov ani neobjednávam detské topánky, práve kvôli kvalite týchto topánočiek.“

„Rodičia majú veľmi radi túto značku, hlavne kvôli kvalite, modernému dizajnu a životnosti.“

„Kvalita je výborná, evidujeme málo reklamácii na tieto topánky.“

„Stáli zákazníci sú spokojní s kvalitou, tieto topánočky považujú za výbornú podporu správneho vývoja nožičiek.“

„Uplatnené reklamácie sú vybavené bezodkladne a korektne zo strany výrobcu.“

„Zákazníci oceňujú vysokú kvalitu a životnosť topánok. Supinované topánky sú ľahké, moderné a podporujú správny vývoj detských nožičiek.“

 

Navštívte stránku spoločnosti Szamos: www.szamoskft.hu

 

 

Vybrané druhy kolekcie topánok na jeseň/zima 2015 (mnohé dostupné aj v našom webshope):

 

 

 

 

Nájdete nás aj na:  Facebook Modrý koník